нікулін318 червня, на засіданні Громадської ради при облдержадміністрації обласний військовий комісар Костянтин Нікулін прозвітував про стан матеріально-технічного та правового забезпечення Чернігівських 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони, бійці яких несуть службу в зоні АТО.

Про це повідомляє відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, пише ПіК.

Офіцер зазначив, що завдяки допомозі небайдужих мешканців Чернігівщини та організацій, які відгукнулися на заклик допомогти особовому складу територіальних батальйонів, підрозділам української армії, на адресу військових надійшла благодійна допомога у вигляді обмундирування, постільних та інших речей на суму понад 280 тисяч гривень. Крім того, протягом березня-травня поточного року жителями області для потреб армії були перераховані кошти у сумі 1 240 283 гривень. За словами обласного військового комісара, ці кошти були використані для потреб батальйонів територіальної оборони та на інші заходи часткової мобілізації, які проводяться в області. На даний час залишок коштів, отриманих у формі благодійної допомоги, становить близько 682 тисяч гривень.

Костянтин Нікулін зазначив, що зараз Чернігівським обласним військовим комісаріатом ведеться підготовча робота щодо закупівлі бронежилетів для потреб особового складу 13-го та 41-го батальйонів територіальної оборони на кошти, надані громадянами у вигляді благодійної допомоги.

Члени Громадської ради обговорили наявні проблемні питання, які виникають при витрачанні коштів, наданих підприємствами та жителями Чернігівщини для забезпечення військових спеціальними засобами захисту.

Своє бачення ситуації та пропозиції стосовно підвищення обороноздатності і забезпечення потреб особового складу чернігівських батальйонів та їхніх сімей висловив заступник голови обласної ради Валентин Мельничук.

Крім того, на засіданні Громадської ради розглянуто питання організації створення комунального закладу регіонального ландшафтного парку «Ялівщина» Чернігівської обласної ради, обговорено проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)» та зміни до Положення про Громадську раду при облдержадміністрації, також уточнено план роботи Громадської ради на ІІІ квартал 2014 року та ряд інших організаційних питань.

Коментарі закриті.