Минулого тижня від районного військового комісаріату відправилися два мікроавтобуси із чоловіками. Чи була то мобілізація? Про це «Наше слово» поцікавилося у військового комісара підполковника Віктора Павлюка.

Військовій справі менян навчали легендарні кіборги з Донецького аеропорту

– Ні, незважаючи на те, що з 18 червня дійсно стартувала шоста хвиля мобілізації, ви бачили відправку на триденні військові збори до навчального полігону в Гончарівську двох десятків військовозобов’язаних у рамках підготовки нової територіальної одиниці для захисту Чернігівщини – 21 батальйону ТРО. Детальніше про те, що відбувалося на полігоні, розповість провідний спеціаліст відділення комплектування райвійськкомату Микола Білець.

– Мене відправили у якості супроводжуючого, – каже Микола Білець, – але збори на полігоні я проходив разом з усіма, навіть довідку на роботу видали як решті – за підписом і печаткою обласного воєнкома. Але якщо серйозно – то ми справді потрапили на навчання, і не злукавлю, якщо скажу: мало, хочу ще! І решта хлопців, я впевнений, мене підтримають.

Перше враження – армія як армія: розмістили в казармах, ліжок не вистачає, каремати та спальники з дому брали не всі… Але ліжка швиденько донесли, а спальники надали в забезпеченні, тож, не зважаючи на пізній приїзд, вже увечері усі були «укомплектовані».

Військовій справі менян навчали легендарні кіборги з Донецького аеропорту

А ранок зовсім здивував: годували просто від пуза! Ніяких переварених консервів: суп із двома шматками м’яса, свіжі салати, ціла «шайба» масла та ще сир твердий з батоном. Ледь усе з’їдали! Єдине, чого не вистачало, то це чаю. Треба було брати власний чайник (жартує).

На полігоні усі наші інструктори – кіборги з Донецького аеропорту, від згадки про яких у бойовиків і досі все холоне.

Підготовка: теорія і практика. Вогнева – автомат, пістолет, гранатомет. Настрілялися! А гранатометники мали додатково по три постріли з РПГ-7. Усе докладно розповіли хлопці-інструктори, на честь кожного з яких можна називати не те що вулиці, а цілі міста. І не просто розповідали, а буквально «розжовували», наводячи безліч прикладів. Ті ж самі мобільні телефони: скільки шкоди завдали, але військовослужбовці і далі теревенять, видаючи свої позиції та інші «військові таємниці».

Наші хлопці ловили кожне слово інструктора, кожен його рух, розуміючи, що це навчання мистецтву вижити за будь-яких обставин та ще й виконати бойове завдання. І це, здається, основна цінність цих зборів, через які, я вважаю, повинні пройти усі справжні чоловіки.

Після полігону – їдальня. Перед відбоєм є можливість прийняти гарячий душ. А завтра – знову полігон, знову кіборги та нові знання, а їх, як кажуть, за плечима не носити. І знову практика.

Тому повторюся – хочу ще. І вже не на три дні, а хоча б на пару місяців.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Et en dépit de sa mission capitale, elle se refuse à le considérer comme une simple ressource

Taking notice, Prime Minister Nawaz Sharif said that that load shedding during Sehar and Iftar is not acceptable and issued instructions to address load shedding during these times on a war footing.prada handbags uk
Il achète des produits de beauté.toms on sale

Virtuoso Performers and Virtuosic Gestures Research on human perception of sounds has indicated that people possess much ecological knowledge on sounds originating from different materials and objects (Giordano 2003:1 16).prada glasses
I really feel that about him.mulberry outlet online uk
The teen had been dating a 31 year old white neighbor.mcm bag

talking, just, like, 20 grand I swear of coke.mulberry outlet
prada sunglasses

Коментарі закриті.