Військкомат запрошує на контрактну службуСьогодні як ніколи ЗСУ потребують професіоналів. Конфлікт на сході України, підтверджені результатами виборів чіткі проєвропейські погляди українців та жорстка необхідність люстрації чиновників усіх рівнів так чи інакше перегукуються із потребою в нових кадрах, здатних працювати на благо держави та її громадян, а не на власний карман. Ще серйозніше поставлено це питання для силових відомств: адже, крім впровадження реформ, слід ще і захищати Батьківщину.

На цьому наголошує тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Менського РВК капітан Сергій Попов.

На жаль, у попередні роки чисельність Збройних Сил невблаганно скорочувалась, і найчастіше, якраз за рахунок тих осіб, хто не міг змиритись із таким станом справ. Зараз же потреба в таких людях виросла в рази.

Тому якщо ви відчуваєте, що “ще є порох у порохівницях” і бажаєте служити в лавах Збройних Сил, є можливість вступити на контракт до ЗСУ. Навіть якщо вас за віком знято з військового обліку, але ще не виповнилося 60 і не маєте медичних протипоказань, ви можете добровільно поновитися на військовому обліку в комісаріаті та укласти контракт.
Тим більше, що:

– мінімальний термін укладення контракту – один місяць;

– субота та неділя – вихідні дні (за умови що ви не залучені до наряду, не у відрядженні або інше не прописано у посадовій інструкції);

– спрощення процедури призову на контракт (вступ на службу до результатів перевірки в особливий період і взагалі без перевірки під час мобілізації та дії військового стану);

– із грошового забезпечення військовослужбовців утримується лише 3,6 % єдиного соціального внеску;

– для учасників АТО місяць безпосередньої участі зараховується за три до стажу роботи за спеціальністю;

– на учасників АТО розповсюджуються пільги, передбачені ст. ст. 12 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

– у випадку загибелі, набуття інвалідності чи поранень реально виплачуються грошові компенсації;

– у разі загибелі військовослужбовця – позичальника відповідно до програми надання пільгових довготермінових кредитів молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам на будівництво (реконструкцію) і придбання житла, за рахунок бюджетних коштів погашається вся сума зобов’язань за кредитом, що існувала на момент його загибелі.

Також служба на контрактній основі пропонується і мобілізованим та строковикам. Щоправда, мобілізовані у такому випадку втрачатимуть право на збереження за ними робочого місця, яке відповідно до законодавства разом з виплатою середнього заробітку зберігається протягом одного року.

У той же час для молоді буде цікава наступна інформація про контракт:

– безкоштовне навчання за військовою спеціальністю,

– основна (30 календарних днів) та додаткові відпустки,

– можливість кар’єрного росту,

– навчання у навчальних закладах на заочній формі навчання під час служби із збереженням грошового забезпечення,

– зарахування терміну військової служби до загального трудового стажу роботи.

Крім того, серед законодавчих ініціатив ще і страхування життя та здоров’я військовослужбовців ЗСУ. А новий міністр оборони, аби уникнути помилок, вивчає досвід попередників та створює нову команду, щоб повернути минулу славу Збройних Сил, кістяком яких має стати справді професійна армія.

Коментарі закриті.