Як відомо, 2 вересня Президент України Петро Порошенко підписав Закон України “Про внесення змін до Законів України “Про військовий обов’язок та військову службу” та “Про засади запобігання і протидії корупції”, прийнятий Верховною Радою 12 серпня.

Цим законом передбачається спрощення процедури призову на військову службу для доукомплектування Збройних Сил та інших військових формувань при виникненні кризових ситуацій (до отримання результатів спецперевіки кандидатів) або оголошенні рішення про проведення мобілізації та введення правового режиму воєнного стану (без проведення перевірки кандидатів).

– Це спрощення, зокрема, стосується і прийняття громадян України за контрактом до ЗСУ, – зазначає т.в.о. військового комісара Менського районного військового комісаріату капітан Сергій Попов. – Тому громадян України, які бажають проходити військову службу за контрактом у військових частинах А 2299 (м. Бровари), В 4673 (м. Мукачеве), В 4742 (м. Ужгород) та В 4890 (м. Виноградове), а також інших військових частинах, запрошую завітати до Менського РВК для ознайомлення з вакантними посадами від кухаря, водія та стрільця (від 2300 грн/міс) до заступника командира роти по роботі з особовим складом (3270 грн/міс). При цьому нагадую, що відповідно до чинного законодавства із “заробітної плати” військовослужбовців – грошового забезпечення відраховується лише єдиний соціальний внесок в розмірі 2,6%.

Коментарі закриті.