На базі Чернігівського обласного військового комісаріату завершилося двотижневе мобілізаційне навчання з понад 150 військовозобов’язаними, призваними військкоматами Чернігова, Ніжина, Мени та Козельця, повідомляє “Високий Вал” з посиланням  на регіональний медіа-центр при Міноборони України.

Перебуваючи на підбитті підсумків навчань заступник начальника управління оборонного планування Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Микола Попельський висловив військовозобов’язаним вдячність за проведену роботу під час як теоретичних, так і практичних занять в польових умовах на заключному етапі зборів.

– Важко з вами розставатися. За ці два тижні ви стали частиною військового колективу. Я впевнений, що вміння, які ви продемонстрували в ході навчань принесуть користь не тільки Збройним Силам, але й у вашій «мирній» роботі на підприємствах, держслужбі і навіть у бізнесі, – повідомив він.

Після словесних подяк учасники зборів отримали грамоти та чергові військові звання запасу і після здачі форми й екіпірування знову поринули у цивільне життя.

– Я ніби повернувся на 25 років у часі, відчув себе молодим, отримав якесь моральне задоволення, – поділився враженнями від зборів капітан запасу Ігор Грищенко,- були, звичайно, і деякі труднощі. У моєму підпорядкуванні перебувало 28 військовозобовязаних, люди з різним рівнем освіти та різними життєвими позиціями. Тому спочатку, на етапі злагодження підрозділу, виникали деякі професійні непорозуміння.

Коментарі закриті.