Відзначено комп’ютерну творчість школярівЗа підсумками дев’ятого обласного конкурсу учнівської комп’ютерної творчості вісім юних дарувань з Менщини отримали нагороди. Їх роботи, можливо, будуть використані у навчально-виховних процесах.

З квітня по травень 2013 року відбулися районні, міські та обласний етапи конкурсу. До організаційного комітету обласного етапу  надійшла 21 робота у номінації «Педагогічні програмні засоби», 105 – «Комп’ютерні презентації педагогічного призначення», 45 – «Мультимедійні проекти» та 16 – «Диплом конкурсу учнівської комп’ютерної творчості». Роботи виконані на такому серйозному рівні, що можуть використовуватися вчителями у якості засобів навчання.

Переможцями обласного етапу у номінації «Комп’ютерна презентація педагогічного призначення» визнано вихованок гуртка «Комп’ютерна азбука» районного центру дитячої та юнацької творчості Вікторію Примак та Альону Боженову, старшокласниць школи ім. Т.Г.Шевченка. Їх нагороджено дипломами першого ступеня управління освіти і науки ОДА.

Дипломи третього ступеня отримали дев’ятикласник Дмитро Дубровний із Синявської школи та десятикласниця Анастасія Зінченко із Жовтневого, а також шестикласники міської школи та районної гімназії Євген Соловей, Владислав Прищепа і Володимир Деркач.

Перемогу та нагороду у номінації «Диплом конкурсу учнівської комп’ютерної творчості» виборов одинадцятикласник Максим Бур, який представляв Степанівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат.

Коментарі закриті.