день конституції27 червня у Менському районі пройшли урочисті заходи з нагоди національного свята – 18-ої річниці Дня Конституції України. Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів та громадськості пройшли урочистою ходою з центральної площі міста до парку імені Т.Шевченка. Учасники заходу поклали вінки та квіти до погруддя Великого Кобзаря.

Далі у районному будинку культури відбулися урочисті збори. З найбільшим національним святом всіх присутніх привітали голова районної райдержадміністрації Олександр Мисник та голова районної ради Володимир Невжинський.

Звертаючись до присутніх Олександр Петрович відзначив: «Попереду у нас довгий і складний шлях становлення України як регіонального лідера, повноцінного партнера європейського співтовариства. Головною запорукою його успішності є підвищення особистої відповідальності, самовіддана праця, розуміння необхідності та невідворотності оновлення країни».

Очільники району з нагоди свята вручили низку районних почесних грамот кращим фахівцям різних галузей. До їх числа увійшли й представники районного відділу Управління Міністерства внутрішніх справ, які були в зоні АТО.

Творчі художні колективи району подарували присутнім чудові пісні і гарний настрій.

Менська РДА

Коментарі закриті.