Протягом червня в податкових інспекціях та відділеннях області проведено анкетування серед відвідувачів центрів обслуговування платників.

Як повідомили у відділі обслуговування платників податків Головного управління Міндоходів у Чернігівській області, в опитуванні взяли участь 576 відвідувачів. Проводилося воно на добровільних засадах. Анкети заповнювалися анонімно. Їх залишали у скриньках для заяв та пропозицій.

Переважна більшість учасників анкетування відмітила, що адміністративні, інформаційні та консультаційні послуги надаються своєчасно, а у разі виникнення проблем фахівці вирішують їх оперативно. Задоволені відвідувачі і графіком роботи центрів обслуговування платників, адже двічі на тиждень вони працюють з подовженим робочим днем. Робочий день і субота.

Скаржитися на неправомірні дії працівників центрів та якість наданих ними послуг не доводилося жодному із платників, що брали участь в анкетуванні.

До речі, з початку року опитано майже 3800 респондентів, і жоден з них не пригадав випадків, коли б безпідставно відмовляли у наданні послуг у центрах обслуговування платників податків.

Коментарі закриті.