Інтенсифікація землеробства та забруднення довкілля побутовими та промисловими відходами призводять до накопичення нітратів та нітритів у водоймах, ґрунті, рослинах. Лікар з гігієни харчування районної санепідемстанції Наталія Вербицька розповідає, як уникнути отруєнь та зберегти здоров’я.

Зменшуємо концентрацію нітратів

Саме овочі і фрукти є основним джерелом нітратів – 70-80%  цих сполук  надходить в організм людини з овочами, 5 – 10% – із фруктами, ягодами та молочними продуктами.

Безпосереднім джерелом нітратів для рослин є азотні добрива.

Овочі, які вирощують у закритому ґрунті (парниках, теплицях), містять більше нітратів. А вони, у свою чергу, можуть перетворюватися на більш токсичні сполуки – нітрити.

Зберігання чищених овочів також має значення: в умовах кімнатної температури концентрація нітритів у продуктах підвищується, а в холодильнику – не змінюється.

Очищення, миття та вимочування овочів та фруктів зменшують вміст нітратів на 5 – 15%. Під час відварювання овочів до 80% нітратів та нітритів переходить у відвар.

Як правильно їсти кавун

Небезпечними можуть бути ранні кавуни та дині, які вирощують у закритому ґрунті. Вживання кавунів з перевищеним рівнем нітратів, пестицидів та солей важких металів може викликати гостре отруєння, проблеми з печінкою та нирками. Особливо небезпечні баштанні для дітей до трьох років.

При купівлі баштанних бажано вимагати у продавців документи, які підтверджують якість даної продукції. Кавуни й дині, куплені на узбіччі трас, переповнені викидами вихлопних труб та дорожнім пилом. Не варто купувати розрізані кавуни, адже в організм може потратити кишкова паличка.

Перед вживанням кавун необхідно ретельно вимити теплою водою із милом. А розрізаний кавун найкраще зберігати в холодильнику.

Коментарі закриті.