179Мінінфраструктури почало публікувати на своєму офіційному сайті плани з проведення ямкового ремонту по кожній області. Файли викладаються у вільний доступ у вигляді таблиць для Excel з інформацією про замовників, підрядників і відповідальних за проведення контролю осіб, пише “Сегодня“.

У міністерстві обіцяють оновлювати інформацію про хід боротьби з ушкодженнями доріг щотижня.

“Відтепер громадяни зможуть відстежувати бюджет проведених робіт, підрядників та осіб, відповідальних за ремонт. Сьогодні українці можуть ознайомитися з планом ліквідації деформації дорожнього покриття на основних дорогах міжнародного, національного та регіонального значень за станом на 8-12 червня 2015 року”, – повідомили в прес-службі міністерства.

Перевіряти інформацію міністерства можна на офіційному сайті.

Раніше керівник “Укравтодору” Сергій Підгайний повідомив, що на дрібні ремонтні роботи вже витрачено 740 млн гривень, виділених Кабміном з бюджету. У загальній складності, за три місяці робіт дорожники усунули 2.5 млн кв. м ям, в тому числі 2 млн кв. м – на дорогах державного значення.

В “Укравтодорі” відзначили, що ямковий ремонт не дозволяє кардинально поліпшити стан автодоріг і не відповідає сучасним світовим стандартам, однак за умови відсутності коштів на більш ґрунтовні ремонти, іншого виходу немає.

 

Коментарі закриті.