Про це повідомив під час прес-конференції начальник Чернігівської митниці ДФС Олександр Шавлак. Він розповів журналістам, що поблизу смт Козелець Чернігівської області (траса міжнародного значення Е 95) відкрито окремий підрозділ митного посту «Чернігів-вантажний» – місце прибуття для великовантажних транспортних засобів.

Звертаючись до чернігівських суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, Олександр Шавлак запевнив, що митний пост «Чернігів-вантажний» і надалі працюватиме у Чернігові. А після того, як у Козельці почне функціонувати у повному обсязі відокремлений підрозділ, імпортерам та експортерам буде запропоновано на власний вибір оформляти вантажі там, де їм зручніше.

Мета прийняття такого рішення – розвантаження руху в Чернігові від великовантажних транспортних засобів. Це не лише збереже покриття міських доріг, але й не допустить негативного впливу на екологію Чернігова. Враховувались і численні звернення мешканців міста, зокрема, вулиці Жабинського, на якій розташований ЗАТ «Термінал-Центр» та оформлюються вантажі.

Планується, що у Козельці здійснюватиметься митне оформлення товарів, що не належать чернігівським суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності, а будуть залучені вантажі від суб’єктів з інших регіонів – саме завдяки зручному логістичному розташуванню місця прибуття на трасі міжнародного значення Е 95.

Коментарі закриті.