internetБлагодійна Фундація «Відкриті серця України» виступила ініціатором проекту щодо поширення безкоштовного Wi-Fi доступу до мережі Інтернет в Україні.

Для сучасної людини вільний доступ до потрібної інформації це не розкіш, а невід’ємна частина життя. Всесвітня мережа є одним з найважливіших джерел, за допомогою якого українці задовольняють свої інформаційні потреби.

Саме з метою покращення рівня інформатизації суспільства та надання всім охочим оперативного і зручного доступу до Інтернету БФ «Відкриті серця України» ініціювала проект з розвитку мереж безкоштовного Wi-Fi доступу.

Першими переваги цього сервісу відчули клієнти всіх відділень ПАТ «Перший Інвестиційний Банк». В подальшому планується поступове розширення мережі точок доступу через впровадження послуги в об’єктах соціальної інфраструктури (державні установи, медичні заклади, вищі навчальні заклади тощо)

та інших підприємствах, які бажають долучитися до такої ініціативи.

Отримати доступ до мережі Інтернет можуть усі бажаючі. Необхідно лише мати пристрій з можливістю підключення до Wi-Fi – мобільний телефон, ноутбук, планшет тощо. За бажанням можна підвищити швидкість завантаження даних, пройшовши просту процедуру реєстрації.

Технічну підтримку проекту забезпечує система «WIDE».

Коментарі закриті.