СоломкоУ Мені в приміщенні кінотеатру відкрито громадську приймальню народного депутата Валерія Давиденка. Очолив її попередній голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко.

На час запису інтерв’ю завершувалося облаштування приймальні.

Навіщо подібні спілкування? Раніше, в межах радянського та пострадянського суспільного устрою, вони були абсолютно непотрібні – обрали чи призначили керівника і нехай керує. Головним було те, хто керує, а що саме він робить то було справою його розуміння та бажання. Такий суспільний устрій приречений бути знищеним своєю примітивністю, цей процес ми, власне, і бачимо.

В сучасному цивілізованому світі першочергове значення має те, що саме робиться, а особистості тих, хто це робить, мають значення лише в тій мірі, в котрій вони якісно виконують свою роботу. Тобто, мова йде про перехід від всевладдя окремих осіб до колективного суспільного розуму та діяльності на творення успішного життя. Ось чому таким важливим є спілкування та розуміння того, хто, що і навіщо робить та які наслідки ця діяльність матиме для людей. І це стосується всіх, від громадських активістів та учасників місцевого самоврядування і до народних депутатів та Президента.

На сьогодні стан справ з вини і Верховної Ради і Президента більш ніж проблемний – неможливо зрозуміти новації в царині бюджетній, територіальної реформи, пенсійних змін. Що робити? Всім загалом зрозуміти, що і як потрібно робити, що робити категорично не варто, і, потім, через обраних народних депутатів та інших посадовців проводити зміни на краще. Звісно, цей процес ще тільки в стадії свого становлення, але це саме той шлях, котрий здатен призвести до стабілізації ситуації та її покращення.

Можливо, в даному інтерв’ю багато проблем та способів їх вирішення ще не висвітлено, але ж це тільки початок шляху. Варто враховувати і те, що на сьогодні багато хто все ще намагається гратися в маленьких тоталітарних вождиків, для котрих головною метою є безконтрольна з боку суспільства адміністративна влада над людьми – жодних пояснень суті їх діяльності отримати неможливо, а натомість проявляється нестримне бажання заборонити вільне висвітлення їх дій в ЗМІ.

Що тут сказати?

 

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Alternatively, you can email us by completing our contact formWide receiver Melvin Ray is obviously still a part of the team, but he’s also not listed because as a former minor league baseball player, the Dodgers are required to pay for his education, although Ray did say in 2013 that he hoped to earn a scholarship with the Tigers.hermes paris

He also wants to see improvements to the Non Insured Health Benefits, a federal program that covers the cost of some drugs, medical supplies and short term crisis intervention for First Nations people.mulberry outlet uk
Sound of Silence” at the BiH National Galery.boutique hermes
Two additional mammalian telomere associated proteins, TIN2 and hRAP1, also localize specifically to telomeres, but do so indirectly by binding TRF1 (Kim et al.prada bags
He had never smoked and drank less than 7 units of alcohol a week.hermes sac
M.timberland boots uk
mulberry handbags uk

Коментарі закриті.