Менський РЕМ повідомляє, що у зв’язку з плановими роботами в період з 2 по 30 червня електроенергії не буде з 9.00 до 17.00 у наступних населених пунктах району:

2, 3 червня – Слобідка («Городок»), Миколаївка (вул. Леніна).

4 червня – Жовтневе (КЗС, сільрада).

4, 5 червня – Жовтневе (в’їзд в село ліворуч), Мощне (повністю).

5 червня – Степанівка (вул. Шевченка, Коцюбинського, 1 Травня, Гагаріна, виїзд на Гай).

6 червня – Мощне (повністю), Жовтневе (вул. Жолдака, виїзд на Слобідку).

10 червня – Жовтневе (повністю), Березна (вул. К.Маркса, Бурківського, Калініна, Тельмана, Домницька, Комінтерна, Інтернаціональна, Кірова, Колгоспна, Зарічна, ПТФ-2).

11 червня – Ушня (вул. П.Комуни), Березна (вул. К.Маркса, Бурківського, Калініна, Тельмана, Дом­ницька, Комінтерна, Інтернаціональна, Кірова, Колгоспна, Зарічна, ПТФ-2).

13 червня – Ушня (вул. П.Комуни).

16 червня – Локнисте (КЗС, вул. Молодіжна, Рокосовського, Перемоги, Шевченка), Гориця (вул. Попудренка, Набережна, Партизанська), Ушня (вул. Шевченка, Колгоспна).

17 червня – Ушня (вул. Шевченка, Колгоспна).

18 червня – Куковичі (повністю), Мена («Авангард», вул. Сидоренка, Свердлова, Жукова, Таращанська, Енгельса, Ватутіна, Козацька, Кабули, Шкільна, Червоноармійська, пров. Жукова, Енгельса, виїзд на Максаки).

19 червня – Бірківка (повністю), Березна (вул. Свердлова, Лісова, Домницька, К.Маркса, Ватутіна, Жовтнева, П.Комуни, Гагаріна, Коцюбинського, Горького, Фурмана).

20 червня – Жовтневе (в’їзд в село зліва).

23 червня – Жовтневе (виїзд на Новгород-Сіверський ліва частина села повністю, вул. Жовтнева).

Можливі також відключення електроенергії без попередження у зв’язку з підключенням нових споживачів та проведенням ремонтно-аварійних робіт в мережах РЕМ, а також у зв’язку з форс-мажорними обставинами.

Коментарі закриті.