37c2bb1ebafd8422dfe7e0485ed1d6db_0Сталося це 25 липня у Щорсі, близько 10:00 ранку в районі тамтешнього залізничного мосту, – пише Олена Соловко. На насипу біля моста між трьома чоловіками виникла бійка, як пізніше встановили правоохоронці, причиною бійки стала сварка і майно одного з туристів Щорса – американця, жителя штату Массачусетс 58-річного Лері Х’юстона. Двоє невідомих чоловіків досить сильно пошкодили обличчя літньої американця – у нього изранена перенісся, лоб, підбитий праве око.

Зловмисники відібрали у туриста його айфон, близько 2 тисяч гривень, банківські картки банків США і паспорт громадянина США. За допомогою перекладача (по-російськи і по-українськи Лері не говорить) вдалося прояснити ситуацію – Лері давно і часто їздить у Щорс: протягом 15 років. Йому дуже подобається тут відпочивати. Вдобавок, він тут давно займається благодійністю, цього року обіцяв надати підтримку тамтешньому фестивалю «Snov Summer Fest». По прильоту з Борисполя – у травні 2015 Лері зняв вагончик на міському пляжі і приступив до організаційних питань. У той день – 25 липня – двоє незнайомих Лері чоловіків почали задирати іноземця, грубіянити, потім – схопили за руки і … стали бити. Літній американець пробував ухилитися і втекти від грабіжників, але його спроби зазнали краху. У результаті – благодійник виявився один у чужій стані, без грошей, документів і з підбитим особою.

Костянтин Зорко, один з організаторів фесту з гіркотою пише на своїй сторінці в соцмережах:

– У нашому місті трапився неприємний інцидент – побили і пограбували відомого нашим жителям гостя з Бостона – Лері Х’юстона – друга, який постійно нам допомагає. Ось і цього разу нешкідливий іноземець (хто його знає – той підтвердить!) Люб’язно погодився допомогти фестивалю, а натомість став жертвою якихось виродків! Така ось подяку відкритого й чуйному людині. На жаль, бидла вистачає скрізь, і Щорс – не виняток. Будемо сподіватися, що негідники будуть покарані, а ми з вами, перш за все, давайте залишатися людьми!

Правоохоронці приступили до розшуку грабіжників. Прикмети зловмисників: середнього зросту – близько 1,7-1,8 м, середньої статури, на вигляд – їм по 30-35 років. Один з них був одягнений у темно-синю сорочку з короткими рукавами і зелені штани з відірваним кишенею. Грабіжники втекли в напрямку Щорса через зелені насадження. Для їх затримання б введено оперативний план «Спіраль». Про подію також повідомили посольство США в Україні та Міністерство внутрішніх справ. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 – грабіж з насильством.

Коментарі закриті.