У Мені з розмахом провели перший масштабний продовольчий ярмарок, який дав можливість гостям і жителям міста зробити покупки за цінами виробника, тобто без накруток.

У торгових рядах стояли довжелезні черги, багато людей приїхало навіть із віддалених сіл району.

Меняни жваво отоварювалися цукром, крупою, борошном, олією та іншими продовольчими товарами.
Менянин Петро Миколайович, який купив на ярмарку два мішки цукру і мішок борошна, радіє дешевим цінам: «Мена у нас дуже дорога, ціни у магазинах нам не по кишені, а тому хай такі ярмарки будуть частіше хоча б для того, щоб збити ціни у магазині».

Ідея започаткувати продовольчий ярмарок у Мені належить голові районної ради Олександру Миснику.

Відкриваючи ярмарок, Олександр Петрович пообіцяв жителям Менського краю проводити його двічі на рік – перед Великоднем і Покровою, аби люди могли закупитися дешевою продукцією до святкового столу. За підтримку в організації масової торгівлі Олександр Петрович подякував, зокрема, благодійному фонду «Наш край», народному депутату України Валерію Давиденку.

«Ярмарок – можливість купувати продукти за цінами виробників. Якщо ви скажете, що такі продовольчі ярмарки потрібні, то будемо їх проводити два рази на рік, – зазначив Олександр Мисник. – Бажаю, щоб цей ярмарок пройшов успішно і хочу подякувати всім, хто долучився до його проведення, – народному депутату Валерію Давиденку, райдержадміністрації, підприємцям».

У відкритті продовольчого ярмарку взяли участь одразу два народні депутати – Сергій Шахов від «Нашого краю» і Валерій Давиденко, обраний у цьому окрузі. Вони обійшли торгові ряди та поспілкувалися із жителями району.

«Такі заходи не просто створюють гарний святковий настрій, а й допомагають місцевому виробнику презентувати свою продукцію… Сьогодні на ярмарку торгують наші виробники, ми пропагуємо своє, українське», – зазначив Валерій Давиденко.

Серед місцевих виробників на ярмарку була представлена м’ясна продукція Парафіївської об’єднаної територіальної громади, яка на Чернігівщині сформувалася однією з перших. Біля торгової палатки ічнянців стояла, до речі, чи не найдовша черга за салом, ковбасами і тушонкою. «У нас усе натуральне, усе з м’яса, ковбаси – без домішок», – каже продавець Валерій.

Місто Мена з радістю приймало перший масштабний продовольчий ярмарок. Майже біля кожної палатки виробників щохвилинно росли черги бажаючих придбати продукцію, вирощену на менській землі, адже її вартість була в рази меншою від цін в магазинах.

Додому люди поверталися із повними пакетами продовольства, мішки везли на велосипедах. За словами організаторів, за півдня виробники продали понад 40 тонн цукру.

Атмосферу гарного настрою жителям і гостям створювали творчі колективи з Чернігова, сіл району і власне райцентру.

Коментарі закриті.