9 IMG_577323 червня у малому залі районного Будинку культури відбувся урочистий захід з нагоди Дня державної служби, в якому взяли участь представники районних управлінь та відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації, ветерани державної служби.

Перед присутніми виступили голова районної державної адміністрації Валерій Щукін, голова районної ради Олександр Мисник, голова профспілки працівників державних установ Ірина Петрушенко.

У виступах відмічалось, що державні службовці району професійно та з розумінням відносяться до поставлених завдань та обов’язків, в повному обсязі забезпечують їх виконання. Теплі слова лунали і на адресу людей, які не один рік віддали державній службі та вийшли на заслужений відпочинок.

З нагоди професійного свята державні службовці та ветерани державної служби були нагороджені Почесними грамотами та Подяками.

Святкового настрою додала невелика концертна програма, яку підготували для присутніх працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Коментарі закриті.