облрадаПо його завершенню голова обласної ради Микола Звєрєв провів короткий брифінг для журналістів.

Він, зокрема, зазначив, що разом з керівниками силових органів та структурних підрозділів виконавчої і представницької влади області на засіданні були обговоренні конкретні кроки щодо  недопущення дестабілізації суспільно-політичної та економічної ситуації в області з врахуванням  надзвичайно складних процесів, що відбуваються в Криму та південно-східному регіоні країни.

– Я, як очільник області, голова обласної ради, – зазначив Микола Звєрєв,- хочу звернутися через засоби масової інформації до жителів про те, що все цивільне населення  області повинно зберігати спокій, всі мають бути організовані і  діяти тільки в рамках Конституції, законів України та дотримуватися правопорядку. Без хаосу, без паніки ми маємо забезпечити функціонування і життєзабезпечення всіх систем. В разі прийняття рішень оперативного штабу виконувати всі його розпорядження і бути готовими до виконання поставлених завдань.

Головне, що ситуація в області є керованою і прогнозованою. Системи життєзабезпечення області функціонують у стабільному та звичайному режимі, – наголосив голова обласної ради на завершення брифінгу.

Чернігівська обласна рада

Коментарі закриті.