скораяОсновні причини смерті від побутового травматизму

Упродовж січня-вересня 2013 року від травм, отриманих у побуті, загинули 898 осіб. Про це повідомляє Чернігівський монітор зпосиланням на головне управління статистики в Чернігівській області.

Найбільше смертей (29,7% загальної кількості загиблих у побуті) трапилося в результаті навмисних самоушкоджень (267 осіб проти 238 за січень-вересень 2012 року).

Наступними за розповсюдженістю були транспортні нещасні випадки (13,4% загиблих у побуті). Порівняно із січнем-вереснем 2012 року їх кількість збільшилася на 13,2%. Серед загиблих в результаті ДТП пішоходи становили 42,5%.

На третьому місці – випадкові отруєння та дія алкоголю (13,1% загиблих). Їх стало на 16,3% менше, ніж рік тому.

Порівняно із січнем-вереснем минулого року на 22,2% збільшилася кількість загиблих від нещасних випадків, спричинених дією електричного струму, на 11,3% зросла кількість випадкових утоплень.

У той же час у 3 рази зменшилася кількість загиблих від нещасних випадків, пов’язаних із дією природних факторів (від переохолодження та ураження блискавкою), на чверть – від наслідків нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження, на 22,2% – від випадкових отруєнь іншими отруйними речовинами (крім алкоголю) та на 7% – від падінь.

Коментарі закриті.