imagesНа пошук грибів часто вирушають люди, недостатньо про них обізнані . Так , на території Чернігівської області вже за 2015 рік постраждало 6 осіб, з низ 1- летальний випадок , досі в лікарнях області залишаються – 3 чоловіки, – повідомляє Юлія Зеркаль, заступник начальника головного управління Держсанепідслужби України в Чернігівській області.

Гриби здавна відносяться до цінних продуктів харчування і не випадково називаються рослинним м’ясом. Крім того, збір грибів, або так зване «тихе полювання» являє собою не просто процес збору самих грибів, а й захоплююче заняття, прилучає до природи, обіцяє радість пошуку. Ось чому з настанням погожого часу маси грибників-аматорів вирушають у ліси і на луки.

На жаль, не всі гриби їстівні і не кожен грибник-любитель здатний відрізнити їстівний гриб від неїстівного або отруйного, що може призвести до тяжких наслідків – отруєнь, нерідко з летальним результатом.

Отруєння можуть виникати і при вживанні умовно їстівних грибів при їх неправильній термічній обробці.

Від їстівних грибів також можуть виникати отруєння при їх довгостроковому зберіганні внаслідок впливу бактерій.

Гриби протипоказані при хворобах печінки, нирок, запальних процесах у шлунку, підшлунковій залозі. Не рекомендується грибна їжа і дітям через недостатню ферментативну функцію підшлункової залози.

Є повір’я, що існують народні методи, як відрізнити отруйні гриби від їстівних, але всі вони помилкові, наприклад, що цибуля і часник, якщо їх варити разом з отруйними грибами темніють. Темніє нібито і срібло при контакті з киплячими грибами. Оманливим може бути і запах грибів (так, бліда поганка має досить приємний запах).

Найнадійнішим захистом для грибників-аматорів є відмова від грибів, їстівність яких викликає сумнів. Краще обійти стороною незнайомий гриб, ніж самому собі і своїм близьким заподіяти непоправної шкоди.

І все-таки, в першу чергу потрібно запам’ятати наступне:

1. Збирайте або купуйте тільки ті гриби, про які точно відомо, що вони їстівні.

2. Ніколи не збирайте і не вживайте гриби, в основі яких є потовщення (бульбочки), оточене бахромою.

3. Збирайте гриби тільки з неушкодженою ніжкою.

4. При зборі печериць звертайте особливу увагу на колір пластинок нижньої поверхні капелюшка гриба. Ніколи не збирайте і не вживайте «печериці», у яких пластинки білого кольору.

5. Ніколи не збирайте і не вживайте перезрілі, червиві та пошкоджені гриби, так як в них утворюються продукти розпаду, які теж можуть викликати отруєння.

6. Не збирайте гриби вздовж шосейних доріг і залізниць, біля промислових підприємств, териконів – вони можуть містити отруйні речовини (солі важких металів, хімічні сполуки мазуту та ін. речовини).

7. Принесені з лісу гриби в той же день ретельно переберіть і уважно їх перегляньте (особливо ті гриби, які збирали діти). Усі сумнівні, перезрілі чи пошкоджені гриби викиньте. Гриби необхідно ретельно вичистити і вимити. Нижню частину ніжки обов’язково зрізати і викинути.

8. При обробці всі гриби необхідно попередньо обов’язково проварити 7-10 хв. в підсоленій воді, відвар злити, а потім їх можна варити або смажити.

9. Категорично забороняється давати гриби дітям у будь-якому вигляді.

10. Не рекомендується зберігати солоні гриби в герметично закупорених банках.

11. При перших ознаках отруєння грибами – блювота, пронос, спрага, судоми, запаморочення, посиніння губ та нігтів, похолодання рук і ніг – хворого потрібно укласти в ліжко і негайно викликати лікаря.

13. Довготривале зберігання призводить до псування продукту, що також може викликати харчове отруєння.

Необхідно пам’ятати головне – отруєння грибами дуже важко піддається лікуванню.

Коментарі закриті.