Від Ляшка привезли баян і човенПід час травневих свят у Мену завітали представники Радикальної партії. Сам її лідер нардеп Олег Ляшко через хворобу приїхати не зміг, проте передав обіцяні подарунки: для Менської музичної школи – баян, а для Макошинської громади – човен.

Музичний інструмент тульської фірми «Мелодія» одразу ж і випробували. Спочатку на ньому хвацько заграв помічник нардепа Василь Волошко, а потім – голова обласної організації Радикальної партії Олег Купрієнко.

Викладачі та учні музичної школи вітали гостей казкою «Попелюшка» та виступом баяністів. А директор закладу Антоніна Бурмака, подякувавши за подарунок, передала Олегу Ляшку запрошення на святкування піввікового ювілею музичної школи у квітні наступного року.

Керівник районної ветеранської організації Раїса Москальська у свою чергу щиро подякувала за подаровані до Дня Перемоги учасникам Великої Вітчизняної війни 173 радіоприймачі. А ще, відзначивши, що ветеранський хор Менщини нещодавно отримав звання народного, також попросила подарувати для колективу новий баян.

Цікавий збіг, але того ж таки дня під час зустрічі на березі Десни з вуст макошинців пролунало аналогічне прохання. Але поки що отримали човна.

Свого часу жителі Задесення поскаржилися Олегу Ляшку, що під час розливу Десни їм важко діставатися до центру територіальної громади у Макошине. Тож народний депутат пообіцяв придбати човен. І 8 травня зі строменів на воду у Макошине було спущено новенький плавзасіб. А керуватиме ним човняр Микола Білець.Коментарі закриті.