Звичне щоденне чаркування двох молодих менян, завершилося нетривіально: для нього – реанімацією, а для неї – серйозними проблемами із законом. Дівчина просто виявилася спритнішою…

За повідомленням ВЗГ УМВС України в Чернігівській області, 21 березня близько восьмої години вечора до чергової частини Менського районного відділу міліції по телефону надійшло повідомлення від медсестри місцевої лікарні про те, що в реанімаційне відділення поступив на лікування 23-річний Сергій з проникаючим ножовим пораненням серця.

Додатково у потерпілого було діагностовано алкогольне сп’яніння. На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що громадянин Сергій співмешкав з громадянкою Юлією, 1987 року народження.

Ця “солодка парочка” полюбляла вечорами зловживати спиртними напоями, так би мовити, вважали це за “сучасний” спосіб свого існування. Застільні розмови точилися завжди мирні, бувало, і сварилися, але якось миналося. А того разу перетнули “точку кипіння”. Хлопець не витримав та вдарив свою кохану. У відповідь дівчина вхопилася за ножа.

З місця події вилучено знаряддя злочину, а також одяг зі слідами крові, який знаходився на потерпілому в момент трагедії.

На даний момент з’ясовується питання щодо притягнення до відповідальності надміру експресивної громадянки.

Злочинне діяння кваліфікується відповідно до ч.1 ст.121 ККУ, як умисне тяжке тілесне ушкодження, яке карається позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Коментарі закриті.