Ветерани Менщини допомагають переселенцям з ДонбасуВідбулося засідання президії районної організації ветеранів України, приурочене Дню ветерана. Однак про святкування мова не йшла, натомість обговорювалися насущні проблеми.

Очільник ветеранської організації Раїса Москальська у своєму виступі зазначила, що у районі проживає 26 заслужених ветеранів. Це такі люди, які мають по два – три ордени за мужність, проявлену у роки Великої Вітчизняної. А загалом у 37 первинних ветеранських осередках стоїть на обліку 14 тисяч чоловік.

Ветеранська організація плідно співпрацює з управлінням соціального захисту населення РДА і територіальним центром. Проводяться обстеження умов проживання людей похилого віку, вирішуються питання забезпечення їх продуктами харчування, паливом, ліками. Плідно працюють волонтери.

– Нині до нашого району з Донбасу переїхали на постійне чи тимчасове проживання 24 сім’ї, у яких налічується 67 осіб. Серед них – три інваліди, 14 пенсіонерів, – повідомила Раїса Михайлівна. – Переселенці не залишилися без нашої уваги і допомоги. Їм надаються одяг, дрова. У Дягові, наприклад, голова фермерського господарства Олексій Бутенко надав донбасівцям житло і забезпечив роботою. У Блистові переселенцям селяни подарували козу.

До Дня ветерана старенькі отримали солодкі подарунки, а дідусі і бабусі з Дягови і Кукович ще й фінансову підтримку. Мешканці Стольненського Будинку ветерана слухали і дивилися виступ юних аматорів з Городища.

Голови первинних ветеранських організацій з Макошине Лідія Обловатна, з Чапаєвки – Валентина Аронова і з Мени – Леся Цурина поділилися досвідом роботи. До речі, Лідія Юріївна повідомила, що за допомогою ветеранів селища готується до перегляду друга серія документального фільму про Макошине, яка розповість глядачам історію і події населеного пункту з 1945-го і по сьогодення.

На засідання президії до ветеранів прибули голова райдержадміністрації Олександр Мисник, керівник апарату РДА Вікторія Неруш. Олександр Петрович, вручаючи святкового торта, привітав присутніх з Днем ветерана, побажав їм здоров’я, довголіття і щедро ділитися спогадами про пережите з молоддю.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;John, le plus célèbre pirate d’Angleterre, afin qu’il la séduise et la perdeI always thought he would be what he is, so nothing there really shocks me.michael kors outlet
The next batter, 20 year old Ken Griffey Jr.mulberry handbags sale
The Clippers (40 21) have won seven of nine games and are in the thick of the Western Conference playoff picture.sac hermes

Arizona had one last crack in the ninth when Cody Ramer opened the frame with a single.prada bags uk
“And I think 2015 is really going to be an important focus for zoning matters, to focus on zoning that makes sense.mcm bookbag
Other restrictions apply.michael kors purses uk
He had one bad adventure on the ninth and escaped with bogey.michael kors sale uk
Il avait encore dix ans quand il a vaincu en juillet le Mont Elbrouz (Russie, 5.borsa alviero martini
With consumption and environmental stewardship concerns growing around the globe, the MAZDA3 also provides an excellent opportunity to showcase our latest gains in fuel efficiency and exhaust emissions.chaussures louboutin

Коментарі закриті.