Борис Кириндась 11 жовтня відсвяткував 75-й день народження. Роботі в органах внутрішніх справ він присвятив 57 років свого життя.

Борис Андрійович на посаду начальника міліції нашого району прийшов уже досвідченим спеціалістом. До цього попрацював у Щорсі, Корюківці, Новгороді-Сіверському. Доля закидала його і на Урал – був там керівником виправно-трудового закладу.

– Якось на новгород-сіверській землі зібралися високопосадовці з Росії, Білорусі і України, – пригадує Борис Андрійович. – Я перед початком заходу відібрав у їхніх водіїв посвідчення і пообіцяв повернути тільки тоді, якщо впевнюся, що вони тверезі. Були невдоволені, ображені. Я ж знав, що застілля завжди з випивкою, водії теж пили, ніхто їх не спиняв у дорозі – аякже, таких «тузів» везуть. Я сказав, що жертви ДТП мені не потрібні. 

Борис Кириндась пригадує, як за перші три роки роботи в Мені начальником міліції він домігся того, що 33 номенклатурники за різні злочини сіли на лаву підсудних.

А ще Борис Андрійович вів непримиренну боротьбу з самогонщиками. 

– Були такі самогонщики, що носом чули клієнта. Одному давали горілку, іншому – ні. Правоохоронців завжди «вираховували». Я вирішив сам побути у ролі алкоголіка. Вдягнув стару фуфайку, шапку, взув кирзові чоботи і пішов. По дорозі натренував руки, аби вони трусилися, як у п’яниці. Самогон купив зразу. А за ворітьми самогонної ґуральні чатували міліціонери, які й спіймали самогонника на гарячому, – пригадує Борис Кириндась.

Незважаючи на поважний вік, Борис Андрійович веде активний спосіб життя. Він сам, під заступ, засадив картоплею 15 соток городу, сам же її і викопав. Ранок для нього починається з обливання холодною водою.

– Заряджаюсь таким чином на весь день, – посміхається, – і хвороби мене обминають. Починаючи з 1987 року, Борис Андрійович є керівником районної спілки автомобілістів, а ще він – голова асоціації ветеранів райвідділу внутрішніх справ. 

Дружина Бориса Андрійовича Ніла Тимофіївна відійшла у Вічність. Подружжя виховало двох доньок і сина.

– І син, і одна з доньок уже на заслуженому відпочинку, – каже Борис Кириндась, – обоє відпрацювали своє в органах внутрішніх справ. Син дочки Олени – капітан, працює слідчим в управлінні боротьби з організованою злочинністю, а син другої дочки, Світлани, навчається на другому курсі Луганського університету Міністерства внутрішніх справ.

Борис Андрійович вважає, що робота в міліції людину дисциплінує, загартовує фізично і морально.

Мітки:

Коментарі закриті.