У Синявській школі спортивне свя­то «Весняні старти» присвятили Збройним Силам України. Команди першого – п’ятого класів змагалися в різноманітних естафетах, а старшокласники виборювали першість у футболі.

Не залишилися осторонь свята і працівники сільських бібліотеки та Будинку культури. Зокрема, бібліотека влаштувала виставку книжок і зробила огляд літератури про спорт. А учасники сільської художньої самодіяльності разом з учнями підготували концерт.

Головним спонсором «Весняних стартів» виступило сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «ОЛСТАС-льон». Воно ж закупило гарні призи як для команд-переможців, так і для учасників та уболівальників змагань.

– На території кожного населеного пункту, де ми працюємо, у нас є тісний контакт з головами територіальних громад, – розповів заступник директора товариства Сергій Олифіренко. – Ми знаємо проблеми цих населених пунктів і вважаємо своїм обов’язком робити свій внесок у їх вирішення. Це не піар, це стиль роботи нашого підприємства. У Синявській школі, наприклад, наступним кроком буде побудова теплого санвузла – це тут першочергова потреба. Думаю, до початку нового навчального року зробимо.

– Не залишаємо без уваги жодного села, – додає Сергій Олифіренко. – У Блистові, наприклад, на зборах жителі наголошували на необхідності відкриття дитсадка – будемо фінансувати реконструкцію приміщень для цього закладу. Данилівці потрібне вуличне освітлення, також допоможемо. У Синявці ось вже домовилися з сільським головою – зробимо грейдерування кількох сільських вулиць.

Тим часом «Весняні старти» дуже сподобалися синявським школярам. Головним переможцем усіх змагань – як в естафетах, так і в футболі – стала дружба. А у школі і у самих учасників та активних уболівальників залишилися призи-подарунки: намети, футбольні і баскетбольні м’ячі, надувні матраци, бадмінтон, тенісні ракетки і ще багато чого цікавого і потрібного для літнього відпочинку і спортивних тренувань.

Коментарі закриті.