Районна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішувала, як зберегти автомобільні дороги загального користування в Менському районі у весняний період.

Присутні заслухали інформацію голови райдержадміністрації Валерія Щукіна, першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Мурованого про стан автомобільних доріг району у весняний період та про руйнування покриття автомобільних доріг при вивезенні лісу ДП «Менарайагролісництво» біля Блистови, Семенівки, Бігача. Також було заслухано пояснення директора ДП «Менарайагролісництво» Валерія Науменкова щодо проведення робіт по вирубці та вивезення лісу через вищевказані населені пункти.

 

З урахуванням обговорення комісія вирішила:

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів, відповідно до ст.ст. 5 та 6 Закону України «Про дорожній рух», ст. 12 Закону України «Про автомобільні дороги» та Порядку тимчасового обмеження або заборони руху транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів на окремих ділянках автомобільних доріг загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 879 та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації № 59 від 01.02.2017 року «Про збереження автомобільних доріг загального користування області у весняний період 2017 року»:

 

1. Керівництву Менського районного дочірнього агролісогосподарського спеціалізованого підприємства «Менарайагролісництво»:

1.1. Заборонити перевезення лісової продукції у березні-квітні 2017 року в зв’язку з обмеженням руху на дорогах загального користування області транспортних засобів та їх составів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі при несприятливих дорожньо-кліматичних умовах.

 

1.2. Провести ремонт, грейдерування та підсипку пошкоджених ділянок доріг с. Блистова, с. Семенівка, с. Бігач та за їх межами, по яких проводилось вивезення лісопродукції у весняний період.

 

2. Філії «Менський райавтодор» ДП «Чернігівський облавтодор» встановити на території району, відповідно до погодженої в установленому порядку схеми, дорожні знаки та інформаційні панно, що обмежують рух автомобільними дорогами транспортних засобів, загальна маса яких перевищує встановлені обмеження.

 

3. Менському відділу НП ГУ НП України в Чернігівській області встановити дієвий контроль за рухом транспортних засобів на території району з метою збереження доріг у період введених обмежень.

 

4. Рекомендувати виконкомам місцевих рад при виявленні на автомобільних шляхах загального користування транспортних засобів з критичною масою більше допустимої негайно інформувати керівництво райдержадміністрації та Менський відділ НП ГУ НП України в Чернігівській області.

 

 

 

 

 

 

РДА.

Коментарі закриті.