Верховна Рада таки дозволила торгувати молоком і м’ясом на базарі
Ірина Потьомкіна (справа) живе у Сосниці, але вже понад півтора десятка літ займається м’ясним бізнесом у Мені.

Частиною першою статті 35 Закону України «Про безпечність і якість харчових продуктів» з 1 січня 2015 року на ринках заборонялося торгувати необробленим молоком та сиром домашнього виробництва, а також м’ясом, отриманим в результаті подвірного забою. Верховна Рада 28 грудня минулого року зняла заборону.

– Верховна Рада врегулювала питання реалізації на ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою, – прокоментував рішення парламенту міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко на «Урядовому порталі».

– У міністерстві усвідомлюють, що продаж домашньої продукції є для багатьох людей основним джерелом прибутку. Наші пропозиції, а також ініціативи фахових експертів, бізнесу, галузевих асоціацій лягли в основу прийнятого депутатами закону. Аграрії отримали змогу поступово перейти до нових європейських правил. При цьому запроваджено європейські принципи контролю щодо безпеки продукції. Для дрібних товаровиробників контроль буде здійснюватися безпосередньо на ринку, – наголосив Олексій Павленко.

За його словами, дане питання неод­норазово порушувалося перед народними депутатами у попередні роки, але мова йшла лише про відтермінування заборони. Міністр наголосив, що нині питання вирішене комплексно, а отже «ризик для подальшої роботи домогосподарств знято».

Зазначається, що з метою гармонізації українського харчового законодавства з європейським, зокрема і щодо торгівлі домашніми продуктами, ще влітку 2014 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо харчових продуктів», який набуває чинності 20 вересня 2015 року. Законом передбачено поступовий перехід до нових правил.

Передбачається, що з 20 вересня 2020 року продукти тваринного та рослинного походження домашнього виробництва зможуть продаватися на агропродовольчих ринках за умови підтвердження їхньої придатності за результатами випробувань (досліджень) акредитованої лабораторії.

З 1 січня 2025 року продукти, отримані в результаті забою не на бойні, зможуть використовуватись виключно для власного споживання або реалізації на агропромисловому ринку в межах 50 кілометрів від місця забою або в області, в якій він здійснений.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Lettre(s) ; Kurie, Mrs FIt quickly becomes clear that it is both.scarpe hogan outlet
He led Alonso to its second Class 6A state title in three years, playing a pivotal role both seasons.prada handbags uk
He let Henrik Stenson play.sac kelly hermes
Herbert, Naccima Patricia Herrera, Kelly M.mcm bookbag

BILLY CARL PYLE, 81, Orlando, died Wednesday.michael kors uk sale
ISIS controls 21,000 square miles (55,000 square kilometers), or 12%.mcm luggage
97 in open javelin and Walker a time of 22.michael kors bags uk sale
The Everglades

The Everglades National Park fragile wetlands arehome toa large number of birds, reptiles, water habitants, and threatened species.hollister frankfurt
Bakhtiar Ahmed, head of the technical department at Duhok Health Directorate said UNFPA support for 55 healthservice providers wasvery crucial and “contributedeffectivelyto assuring safe place and services for the delivery of more than 2,700 internally displaced women across Duhok Governorate”.mulberry handbags uk
hermes paris

Коментарі закриті.