скачанные файлы (1)Середньостатистична міська родина витратить до великоднього столу близько 66 грн на яйця, 249 грн на м’ясо і 191 грн на алкогольні напої, – повідомляє Ліга.

Значне подорожчання продуктів і необхідність економити приведуть до того, що пасхальний стіл українців збідніє на 44% цього року. Такі результати дослідження агентства AgriSurvey.

Згідно з даними пасхального опитування, у 2015 році середньостатистична міська родина витратить до великоднього столу близько 66 грн на яйця, 249 грн на м’ясо і 191 грн на алкогольні напої, повідомляє Український клуб аграрного бізнесу.

Проте минулого року міські жителі були готові заплатити трохи менше 45 грн, 230 грн і 170 грн за ці продукти відповідно. Незважаючи на незначне збільшення запланованих витрат на продукти харчування до великоднього столу, кількість продуктів, які можна буде придбати на зазначену суму, істотно зменшиться через різкої інфляції і подорожчання продуктів харчування в Україні.

Так, порівняно з квітнем 2014 року, ціни на яйця зросли приблизно на 70%, на м’ясо – на 30%, на алкогольні напої – на 33%, а на пояси – майже на 40%. Тому реальна кількість продуктів, яке можна придбати на заплановану до Великодня суму, зменшиться на 40 – 44% порівняно з попереднім роком.

В цілому більшість громадян (63%) розраховують витратити на продукти до великоднього столу до 500 грн, 12% – витратять понад 1000 гривень, а 5% жителів міст використовують тільки домашні продукти до свята.

Коментарі закриті.