Віктор ЗАХАРЧЕНКО, для “Нашого слова”.

Черговий тур відкритої першості району з футболу ознаменувався відразу двома технічними поразками. Невиїзд «Дягови» до Березни, на жаль, став підтвердженням «хронічної хвороби» дягівчан: з року в рік ближче до осені вони все рідше відправляються на матчі в далекі населені пункти. Команда Величківки не приїхала в Стольне. У результаті «Березна» і стольненське «Торнадо» отримали по три очки.

«Макошине» не залишило каменя на камені від колишніх амбіцій «Юності». Молода менська команда, програвши з рахунком 1:3, продовжила опускатися в турнірній таблиці. Хоча «Юність» традиційно добре грає в матчах з лідером чемпіонату – менським «Авангардом», і це дає їй шанси на повернення до боротьби за призові місця вже у наступному турі. Гра «Юність» – «Авангард» має стати окрасою завтрашнього футбольного дня.

«Авангард» зійшовся з незручним суперником – командою Синявки. Цього разу лідер не дав засумніватися у своїй силі, перемігши з рахунком 8:0. З трибун за цією грою спостерігали гравці «Березни», але їхні надії на втрату очок основним конкурентом у боротьбі за чемпіонство не виправдалися.

У другому матчі, який пройшов на менському стадіоні «Колос», команда «Кудрівка» скористалася гостинністю «Кооператора» і відсвяткувала перемогу з рахунком 5:3.

Зате міська команда «Темп» несподівано для багатьох скептиків переграла на виїзді команду «Кукович» з рахунком 4:2.

Ще більш вагомою стала перевага величківського «Шансу» у домашньому матчі з жовтневим «Стартом» – 5:2.

Першість району з футболу
3558963

Коментарі закриті.