Щорічно в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам’яті жертв голодоморів і політичних репресій. Під вечір біля пам’ятного знака, що у центральному сквері міста, зібралися меняни.

Хлібина, квіти і колоски на сірому холодному граніті розколотих жорен. Свічки в руках і скорботна хвилина мовчання. Поминальну літію відслужили священники УПЦ Київського патріархату отці Марк і Володимир.

Ще живі люди, котрі пам’ятають голодомор і можуть розповісти про нього, – звертається до присутніх міський голова Геннадій Примаков. – Але з кожним днем ці страшні події віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому свого скорботного і трагічного значення.

Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не тільки для мільйонів загиблих, а скоріше задля наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося.

Горять свічки. Світла пам’ять усім загиблим…

10 коментарів

 1. Гайдукевич не прийшов на сесію райради котру проводив Мисник. Примаков проводив виборчу компанію спільно з Гайдукевичем. Примаков не прийшов на вранішнє покладання квітів, на якому був присутній Мисник. Випадковість чи цілеспрямоване протистояння?

 2. Олексій Прищепа сказав:

  З цього роя не буде не буя. “Лебідь рак та щука” читали?

 3. mikola сказав:

  Задачка для третього класу. Пан Т., роками ніде не працюючи і не маючи підсобного господарства (дві сотки картоплі не рахуються), бігає по Мені з фотоапаратом і “сіє добре, розумне, вічне і єдино істинне”. Питання: що повинен сіяти пан Т., щоб хоча б купити хліб і батарейки у “фотік” – бридку “заказуху” по нашому місту чи заборонений мак на власному городі?

 4. shahter сказав:

  Очевидне протистояння між районною та міською владами, яке однозначно не принесе користі громаді.

 5. Adolph сказав:

  Ясно, що Примаков не мирив із Мисником, коли працював заступником, а тепер руками Гайдукевича мститься своєму колишньому шефу. Спишемо все на особисту образу і намагання відігратися. Примаков – надто амбітна особистість, у якої окрім амбіцій нічого: ні справжнього бажання до участі в розбудові міста і району, ні справжнього бачення розвитку. Одні особисті амбіції. Така ситуація характерна для осіб із заниженою самооцінкою, осіб, яких із дитинства, школи цькували, і в зрілому віці така особа намагається компенсувати втрачене, і байдуже, яким чином. Всі наші проблеми не в тому, що робиться, а тільки в тому, що у головах самих людей.

  • xaxa сказав:

   Мстя- це не кращий варіант взаємовідносин міської з районною владою. А була образа? Працювали вони не так вже й багато. Можливо були конфлікти якісь, але щоб вороги на все життя. .. Думаю, що люди вони розумні і до цього не дійшло.
   Дякую за характеристику Примакова. Тільки близка людина до нього може так точно і повно дати характеристику людині.

 6. mikola сказав:

  Ну про мстю нічого не скажу – до вищих ешелонів влади місцевого розливу не вхожий. Та і амбіції не завжди річ погана. А про те що “окрім амбіцій нічого: ні справжнього бажання до участі в розбудові міста і району, ні справжнього бачення розвитку” – поживемо-побачимо. Пізнаємо їх по ділах їхніх… У крайньому випадку, серед інших претендентів на посаду міського голови “наполеонів” і “бісмарків” видно не було. А Примаков молодий, амбітний – то може й діло буде?

  • Adolph сказав:

   Так, пізнаємо. 5 років пізнавали Фесюна, тепер будемо пізнавати Примакова. 😉

 7. mikola сказав:

  А чому, пане Адольф, не висували власну кандидатуру? Був би Вам і безкоштовний інтернет))) Чи тільки по “клаві” клацати?

  • Adolph сказав:

   А тому, що меняни всі дебіли, якщо обрали такого мера. Хай би краще Фесюн залишився на другий строк.