69854Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Проблема підготовки висококваліфікованих кадрів для нашого району не нова, але вона є дуже актуальною, оскільки в районі відсутні навчальні заклади професійно-технічного спрямування. Крім того, з ряду причин, не всі люди змогли оволодіти улюбленою професією, причини були різні. Але життя доводить просту істину, що не маючи професії, знайти роботу в десятки разів складніше, а гарно-оплачувану роботу майже неможливо. А в районі кількість людей, які не мають освіти не маленька. Наприклад, серед безробітних, 4 з 10 не мають спеціальної освіти, і 25% з них це ще молоді людини віком до 35 років. Тому ця проблема буде актуальною і в майбутньому.

Від правильного розв’язання її залежить наше майбутнє, та майбутнє наших родин, розвиток всіх ділянок суспільного виробництва робочою силою, раціональне відтворення й використання трудових ресурсів, піднесення продуктивності праці, здійснення на практиці принципу „від кожного за здібностями”. Йдеться про те, щоб кожна людина була задоволена обраною професією, любила її, творчо ставилася до неї, відчувала радість праці, мала б можливість виявляти й розвивати свої сили, щоб праця на благо суспільства стала джерелом її особистого щастя.

Тому питання навчання і перенавчання безробітних є одним з пріоритетних напрямків роботи центру зайнятості. Для швидкого реагування на потреби сучасного ринку праці служба зайнятості створила систему власних навчальних закладів – навчальних центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, для оперативної підготовки кваліфікованих кадрів з числа безробітних громадян. Сьогодні це 4 великі навчальні центри в Рівному (www.rcpto.org.ua), Одесі, Харкові та Криму. На час навчання слухачам надається комфортабельний гуртожиток, та оплачується заїзд на навчання і виїзд. По закінченні навчання видається свідоцтво про присвоєння робітничої професії, або свідоцтво про підвищення кваліфікації. Детальніше ознайомитись з паспортами навчальних центрів державної служби зайнятості можна в районному центрі зайнятості, на сайті www.dcz.gov.ua.

Коментарі закриті.