З 1 вересня 2018 року стартує освітня реформа «Нова українська школа». На першокласників чекає якісно нове освітнє середовище у класах, зонування, місце для дитячих речей, парти, які розставлені для роботи у групах, розважальні вправи під час уроку, мультимедійні дошки та оновлені  стандарти виховання.

Як повідомили “Нашому слову” в районному методкабінеті, з метою підготовки учителів, які працюватимуть за новим державним стандартом початкової загальної освіти у новому навчальному році, у Менського школі ім. Тараса Шевченка відбулася перша настановча сесія курсів підвищення кваліфікації у формі навчального тренінгу. Такі зустрічі заплановані у березні та червні.

У тренінгу взяли участь педагоги Менського, Сосницького, Корюківського, Коропського районів, Менської, Сосницької, Корюківської, Коропської, Сновської ОТГ.

Четверо тренерів, серед яких Неля Панченко та Наталія Майстренко, учителі початкових класів школи імені Тараса Шевченка, знайомили учасників із проектом нового державного стандарту початкової загальної освіти та модельною навчальною програмою, поглибленим розумінням інтегрованого підходу, організацією освітнього середовища орієнтованого на дитину в рамках Нової української школи.

Під час тренінгу використовувалися різноманітні інтерактивні вправи, робота в групах, моделювання навчальної програми, сучасні підходи щодо ігрової діяльності в початкових класах Нової української школи, зокрема, гра по-новому, навчання по-іншому з LEGO…

Тренінг для вчителів – це початок довгого та складного шляху реформування початкової освіти, який можна буде пройти лише за умови партнерства школи, сім’ї та громади.

Коментарі закриті.