На виконання постанови Кабінету міністрів України від 26.09.2012 року №886 “Про комісії з визначення даних про заробітну плату працівників в зоні відчуження в 1986-1990 роках” розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації від 25 жовтня 2012 року №396 створено Комісію з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Про це “Нашому слову” повідомило управління праці та соціального захисту населення РДА.

Комісія розглядатиме письмові заяви цивільних осіб з числа інвалідів внаслідок каліцтва або захворювання (категорія 1) та осіб, які втратили годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, про видачу довідок про заробітну плату, одержану працівниками за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках, коли підприємство, установу або організацію ліквідовано без правонаступника. Це дасть можливість здійснити перерахунок пенсій зазначеній категорії громадян, які отримують її в мінімальному розмірі.

Громадяни звертаються з заявою та документами до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації.

До заяви додаються копії:

– перереєстрованого посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи ( 1 категорії) та вкладки до посвідчення ( з пред'явленням оригіналів);

– архівної довідки про відсутність документів щодо оплати праці за ліквідованим підприємством, установою, організацією;

– особового рахунку, розрахунково-платіжної відомості, табуляграми з планом рахунків (розшифрованими кодами) або довідки підприє

Коментарі закриті.