Постановою Кабінету міністрів передбачено проведення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

За інформацією спеціаліста Державної інспекції сільського господарства по Менському району Бориса Смаля, обов’язковий техконтроль триватиме з 15 січня по 15 грудня у відповідності з графіком, затвердженим райдержадміністрацією. Такі графіки направлені до місцевих рад, а також на підприємства, в установи та організації.

Індивідуальні власники повинні надати техніку для техконтролю в пункти суб’єктів господарювання, уповноважених здійснювати контроль, або узгодити з ними зручне місце проведення техконтролю.

Власник машини або уповноважена ним особа подає такі документи:

– паспорт або інший документ, що посвідчує особу; у разі подання документів уповноваженою особою – документ, що підтверджує її повноваження;

– реєстраційний документ на машину;

– квитанцію (платіжний документ), що підтверджує сплату коштів за здійснення техконтролю.

Трактористи-машиністи, посадові особи, відповідальні за технічний стан, обладнання, експлуатацію машин, громадяни, фізичні особи-підприємці несуть відповідно до законодавства адміністративну відповідальність за експлуатацію машин, що не пройшли обов’язкового техконтролю у встановлений строк.

У Менському районі здійснювати конт­роль машин, зареєстрованих в інспекції Держтехнагляду Чернігівської ОДА, упов­новажене ТОВ «Десна-Транс», адреса: м. Мена, вул. Червоноармійська, 23. Тел. (099) 281-87-30.
таблиця

Коментарі закриті.