Народний депутат України Валерій Дубіль.Народний депутат України, в. о. голови Чернігівської обласної партійної організації політичної партії ВО «Батьківщина» Валерій Дубіль спростував інформацію про те, що ніби він gідтримує по 212 в. о. (центр м. Прилуки Чернігівської області) кандидата на пост Президента України Петра Порошенка.

Політик наголосив, що єдиним лідером, і вже багато років, для нього є Юлія Володимирівна Тимошенко. Подібні ж заяви депутат вважає провокацією і брудними технологіями, повідомила прес-служба нардепа.

З приводу цього він дав брифінг 7 квітня, на якому звернувся до усіх учасників політичних перегонів з тим, щоби ця кампанія відбувалася чесно, без бруду. Також політик закликав представників медіа об’єктивно, правдиво доносити до людей інформацію, зокрема стосовно передвиборної.

«До чесної боротьби закликала нас і Юлія Володимирівна, – наголосив він і додав: Гріх починати свято з провокацій. Хотілося б, щоб під час передвиборчої кампанії ми отримували лише благі вісті,а не такі як сьогодні», – сказав політик.

На його думку, заява, яка пролунала з вуст Олександра Яковенка свідчить не про що інше як про намагання певних осіб ввести суспільство в оману, таким чином загітувавши голосувати за Петра Порошенка.

«Я завжди був і залишаюся в команді Юлії Володимирівни Тимошенко. Це людина, яку багато років намагалися зламати. І всі ми знаємо чому, бо, на мій погляд, вона єдина людина, яка все життя бореться з корупцією і бандитизмом. На сьогодні я виконую обов’язки голови Чернігівської обласної організації політичної партії ВО «Батьківщина», а також є керівником регіонального штабу кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко. І цим все сказано», – наголосив Валерій Дубіль.

Народний депутат, відповідаючи на численні запитання журналістів щодо подальшої реакції на подібні заяви наголосив, що все відбуватиметься в законодавчій площині. «Я вже доручив юристам з’ясувати замовників та кількість виходів цього відеозвернення», – сказав політик.

Нагадаємо, підставою для скликання прес-конференції стала заява представника політичної партії УДАР, який називає себе керівником виборчого штабу Петра Порошенка а в Чернігівській області Олександра Яковенка в етері кабельного телеканалу «Дитинець». Зокрема на відео промовець повідомив про наполегливі пропозиції ніби з боку народного депутата Валерія Дубіля щодо підтримки Петра Порошенка по 212 в. округу.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;While public school teachers’ and students’ free speech rights to use social media need not be identical, there should be more parity in their treatment

Boring, Marilyn R.mulberry handbags uk
Those memories don’t leave.prada bags

While Wendel has had success, the equipment that has his branding has two different responses depending on which side of the camp you are in.mcm backpack

In other round one games, Maroochydore clashes with Noosa tonight, Caloundra takes on Gympie, and Bribie Island will tackle Nambour tomorrow.mcm bookbag
de 10% de saturation en phosphore (P/Al Mehlich 3).prada purse
There have been no reported cases in Missouri, but that hasn’t stopped some kennel owners from seeking preventive measures.occhiali gucci uomo

Bin Mahmoud also cited a Quranic verse that requires Muslims to punish their enemies in kind.scarpe hogan outlet
We all believe that we know what the lyric is mean but all of us just ignore what it meant and go with the flow of its rhymes.mulberry bags uk
AERC TAC Checklist of bird taxa occurring in Western Palearctic region, 15th Draft.mulberry bags outlet
toms outlet

Коментарі закриті.