podДень Асоціації платників податків України відбувся на Чернігівщині. Президент АППУ Валентина Арбузова зустрілася з представниками бізнесу та громадськості під час семінару.

За її словами вже 15 рік поспіль, перебуваючи на позиції захисту прав і законних інтересів платників податків, Асоціація працює над створенням комфортних умов для розвитку підприємництва в країні. На сьогодні АППУ нараховує 7,5 тисяч членів, які входять до складу 135 територіальних і місцевих відділень.

«Семінар має як мінімум дві мети. Перша – допомогти учасникам розібратися у всіх складнощах оподаткування з урахуванням останніх законодавчих нововведень. І друга – якомога більше отримати інформації про проблеми, які виникають під час застосування податкового законодавства», – наголосила Президент АППУ Валентина Арбузова.

Участь у роботі семінару взяв також начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. Він підкреслив, що забезпечення ефективної взаємодії і співробітництва з бізнесом та громадськістю – один із важливих кроків у розвитку взаємовідносин органів Міндоходів із платниками податків. Цьому питанню на Чернігівщині приділяється належна увага. Тільки цього року організовано більше 130 засідань «круглих столів» і близько 320 зустрічей з інститутами громадянського суспільства.

Також Андрій Лаврешов додав: «При Головному управлінні Міндоходів працює Громадська рада, яка розглядає актуальні питання податкових та митних взаємовідносин з бізнесом. Триває співпраця з регіональним відділенням АППУ у Чернігівській області. За багато років плідної роботи ми вибудували конструктивну співпрацю, аби поважати інтереси бізнесу й разом з тим забезпечувати наповнення державної казни».

Крім того, у рамках семінару відбулося підписання Меморандуму про співробітництво Територіального відділення Асоціації у Чернігівській області та Головного управління Міндоходів у Чернігівській області.

З метою налагодження конструктивного діалогу бізнесу, громадськості та органів влади у рамках Дня Асоціації на Чернігівщині відбулися громадські обговорення щодо контролю використання бюджетних коштів.

Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів у Чернігівській області.

Коментарі закриті.