Валентин Журавель грав на гармошці у Верховній Раді, а нині збирається до Італії
Валентин Журавель.

У Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль «Чарівна гармонь України». Участь у ньому взяв музикант-віртуоз зі Стольного Валентин Журавель – і увійшов до золотої десятки кращих гармоністів України.

Валентин Миколайович не вперше бере участь у подібних музичних заходах. З двох все­українських і двох міжнародних фестивалів гармоністів привіз заслужені нагороди – грамоти та цінні подарунки.

«Чарівна гармонь України» – цим фестивалем опікувалися деякі народні депутати. Саме завдяки їм групі гармоністів з 16 чоловік вдалося виступити у приміщенні Верхов­ної Ради у перервах між засіданнями. Грав для народних обранців і наш Валентин Журавель.

На фестивалі від Чернігівщини були, окрім Валентина Миколайовича, музики з Прилук і Сосниці. За підсумками музичного дійства Валентина Журавля включено до складу делегації гармоністів, які у травні візьмуть участь у міжнародному фестивалі. Триватиме він два тижні, фінал відбудеться в Італії. А по дорозі до цієї країни гармоністи даруватимуть хороший настрій жителям європейських країн.

– Тим, що я є постійним учасником таких масштабних музичних фестивалів, я завдячую своїй дружині Людмилі Анатоліївні, яка всіляко підтримує і допомагає мені, уболіває за мою сценічну творчість, – каже Валентин Журавель.

Коментарі закриті.