Для оперативного отримання інформації про можливі зловживання працівників податкової та митної служб в управлінні внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Чернігівській області працює телефон «Довіри».

Про нього можна дізнатися в кожному податковому органі області, на веб-сайті Державної фіскальної служби та суб-сайті ГУ Міндоходів у Чернігівській області.

Громадяни можуть телефонувати не лише якщо вбачають в роботі податківця чи митника порушення законності, але і з зауваженнями та пропозиціями щодо діяльності служби.

Як повідомив начальник управління внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області Сергій Бойко, з початку року на телефон «Довіри» отримали 4 повідомлення. Але в жодному з них не вказувалося на порушення норм чинного законодавства з боку податківців чи митників. Всі вони стосувалися порушень податкового законодавства з боку суб’єктів господарювання. Ця інформація була надіслана до податкових та митних органів області для вжиття заходів реагування.

Інформацію щодо протиправних дій посадових осіб територіальних підрозділів ГУ Міндоходів у Чернігівській області, порушень чинного законодавства суб’єктами господарювання можна надавати до управління внутрішньої безпеки за адресою: м.Чернігів, вул. Комсомольська, 11, каб.208. Також можна повідомити за номером телефону «Довіри»: (0462) 668-522.

За кожним фактом буде проведена службова перевірка і вжито відповідних заходів. В управлінні внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Чернігівській області будуть вдячні за об’єктивну інформацію.

Коментарі закриті.