Метою є попередження аварійності на пасажирському транспорті, забезпечення безпеки перевезень пасажирів, особливо під час перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку.

Про це «Нашому слову» повідомили у відділенні ДАІ.

Комплекс профілактичних заходів проводиться з 14 травня по 5 червня. У цей час перевіряються підприємства і  суб’єкти господарювання, що мають ліцензії на перевезення пасажирів, на предмет виконання ними вимог законодавства. Особлива увага приділяється діяльності фахівців з безпеки дорожнього руху, зберіганню  транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та щозмінного медичного огляду водіїв.

Здійснюється посилений контроль та аналіз порушень Правил дорожнього руху, допущених водіями автобусів.
ДАІ нагадує: у літній період традиційно збільшується об’єм пасажироперевезень. Тож будьте уважні під час вибору транспортного засобу для поїздки в місця літнього відпочинку. Не погоджуйтесь на пропозиції осіб, які не мають ліцензії та необхідних професійних навичок. Адже переважна більшість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками за участю автобусів стається через ігнорування нелегальними перевізниками Правил дорожнього руху.

Коментарі закриті.