зно2016У четвер, 5 травня, в Україні стартувало зовнішнє незалежне тестування. Саме з 5 травня розпочинається основна сесія ЗНО, тестуванням з української мови та літератури. Участь у ЗНО є безкоштовною та не обмежує вік учасників.

Головна умова для участі – наявність повної середньої освіти. У прес-службі Українського центру оцінювання якості освіти повідомили, що допуск абітурієнтів до пункту тестування триватиме з 10:15 до 10:50, початок зовнішнього незалежного оцінювання – об 11:00,

Щоб потрапити на тести з української мови та літератури, абітурієнту з собою слід мати сертифікат, паспорт або інший документ і запрошення-перепустку. Її слід роздрукувати з інформаційної сторінки на сайті центру. Однак, в останній день перед початком тестування, сайт Українського центру оцінювання якості освіти не витримав навантаження і завис. Керівник пояснив, що у центрі не очікували такого ажіотажу в останній день. Адже запрошення-перепустки були доступні вже понад два тижні.

До слова, складати ЗНО мають 267 тисяч осіб. Результати не лишень зарахують як державну підсумкову атестацію – від них залежатиме й доля наступних тестувань.

Дізнатися більше про ЗНО 2016 можна із інфографіки нижче.

ЗНО-2016: вимоги та дати

Мітки: ,

Коментарі закриті.