З професійним святом українських працівників ЗМІ привітали перзидент і прем’єр-міністр країни, – повідомляє УНІАН.
У цей день Національна спілка журналістів України був прийнятий до складу Міжнародної федерації журналістів / zn.ua У цей день Національна спілка журналістів України був прийнятий до складу Міжнародної федерації журналістів.
Свято було впроваджено 25 травня 1994 року президентом України Леонідом Кравчуком. Тоді він підписав указ, згідно з яким в Україні щороку 6 червня постановляється святкувати професійне свято працівників засобів масової інформації. Дата святкування Дня журналіста – 6 червня – обрана не випадково. Зокрема, у цей день Національна спілка журналістів України був прийнятий до складу Міжнародної федерації журналістів. За це проголосувала переважна більшість її учасників.
З професійним журналістів привітав Президент України Петро Порошенко. Відеопривітання розміщено на його сторінці в Facebook. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман також опублікував своє привітання. “Саме завдяки засобам масової інформації ведеться суспільний діалог, формується порядок денний роботи влади, удосконалюються державні рішення, стають зрозумілими очікування людей”, – наголосив Гройсман. Він підкреслив, що вільна преса та незалежні засоби масової інформації – це пріоритет державної інформаційної політики”. “Бажаю вам професійного зростання, міцного здоров’я і благополуччя! Нехай ваші матеріали завжди будуть цікавими, а ваша активна громадська позиція та професійна діяльність і далі служать рушіями державних змін”, – заявив Гройсман.

Коментарі закриті.