овощиПродукти не потрапляють на прилавок через те, що виробники не в змозі забезпечити необхідні умови для їх зберігання, пише Голос Столиці.

Згідно з даними Українського клубу аграрного бізнесу, втрачені від нереалізації овочі могли б щорічно приносити близько 2,5 млрд. гривень додаткового прибутку українським фермерам. Головна причина таких значних втрат полягає в нестачі овочесховищ.

Більшість з існуючих сховищ залишилися аграріям у спадок від Радянського Союзу, а технології зберігання там застарілі і не відповідають сучасним вимогам. У той же час, вимоги споживачів до товарного вигляду і якості овочів і фруктів – істотно зросли. Отже, бізнес багатьох виробників овочевої продукції опинився на межі краху.

Загальна потреба в овочесховищах зараз оцінюється більш ніж в 4 млн. тонн. Однак, за словами директора агентства AgriEvent Анатолія Циркуни, станом на початок 2013 року в розпорядженні українських аграріїв була лише третина від необхідних приміщень. Таким чином українські аграрії опинилися в парадоксальній ситуації, коли рекордні врожаї овочів в підсумку можуть і не окупити ті витрати, які були в них вкладені.

zp8497586rq

Коментарі закриті.