Незабаром в Україні почнеться будівництво концесійних (платних – ред.) доріг. Про це повідомив Андрій Пивоварський, глава Міністерства інфраструктури України, – пише Високий Вал.

За його словами, західні партнери готові вже сьогодні будувати в Україні дороги європейського рівня. Завдяки впровадженню практики будівництва концесійних доріг планується, що до 2020 року в Україні тільки 10% доріг будуть в незадовільному стані, тоді як на сьогодні ця цифра складає майже 97%.

Андрій Пивоварський також повідомив, що «Укравтодор» перестане існувати в його нинішньому вигляді. У новій формі він продовжить відповідати тільки за частину доріг і перестане бути структурою, яка є замовником, виконавцем і контролером будівництва доріг.

Натомість планується створити систему незалежного контролю якості, а саме – знайти іноземну структуру, яка контролюватиме якість виконаних робіт на будівництву і ремонту доріг. За планом місцевими та територіальними дорогами займатиметься місцева влада, повідомляє Укравтопортал.

Коментарі закриті.