Наразі «Остреч» готується до відкриття оздоровчого сезону, завершуються ремонтні роботи.

За словами нещодавно призначеного директора санаторію Володимира Борейка, здравниця виграла тендер на лікування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. Тож тут очікують прийняти дві сотні дорослих і чотири сотні дітей. Це чимало, адже до нашого «Остречу» приїдуть і ті, котрі раніше лікувалися у «Десні».

Перший заїзд – вже 16 травня (для дорослих), з 6 червня почнеться зміна для дітей. Для малечі вартість перебування у санаторії складатиме 155 гривень на добу.

Окрім того, за словами Володимира Павловича, у «Остречі» мають усі підстави сподіватися, що санаторій виграє ще один тендер – на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Тож до жовтня санаторій буде завантажений на повну потужність.

Директор здравниці запевняє, що і лікувальна, і матеріальна бази «Остречу» традиційно залишаються на високому рівні, тож бажаючих тут пролікуватися достатньо – наразі підприємства укладають угоди на оздоровлення своїх працівників та їхніх дітей.

Збережено, за словами Володимира Борейка, і кадровий склад санаторію. Під час зимового «простою» працівники здравниці перебували у відпустках (і за власний рахунок також), трудилися за скороченим графіком.

Коментарі закриті.