На сайті ОДА розміщено інформацію про те, що згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 22 березня 2012 року № 92-ос та за погодженням з Адміністрацією Президента України та Кабінетом міністрів України на посаду заступника голови облдержадміністрації призначено Геращенка Віктора Михайловича.

Перед цим, з грудня 2008 року і до призначення, очолював головне управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Стосовно ситуації в Мені Віктор Геращенко відомий підписаним ним, в якості керівника обласного управління ЖКГ, розгромним висновком щодо діяльності Менської міськради по створенню альтернативного комунального підприємства по наданню послуг з централізованого водопостачання та водовідведення.

Залишається сподіватися, що Віктор Михайлович на новій посаді активно сприятиме як утриманню цін на водопостачання та водовідведення в прийнятних для суспільства межах, так і гарантуватиме якісне надання цих послуг, допоможе захистити житлово-комунальне господарство області від непродуманих та економічно необґрунтованих експериментів.

Мітки:

Коментарі закриті.