ДПТСПротягом травня-червня 2014 року відповідно до спільно підписаного управлінням Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області та управлінням Міністерства внутрішніх справ в Чернігівській області наказу та узгодженого плану дій співробітниками кримінально-виконавчої інспекції спільно зі службами органів внутрішніх справ здійснювались спільні перевірки підоблікових за місцем їх проживання.

У тісній співпраці працівники правоохоронних органів відвідували засуджених за місцем їх проживання, перевіряли умови їх проживання, спілкувались з близькими, родичами та сусідами про спосіб їх життя, проводили бесід виховного характеру, виявляли та попереджали вчинення правопорушень з їх боку.
Щотижня до проведення зазначених заходів у середньому залучалось 44 співробітники підрозділів КВІ Чернігівської області, 84 працівники дільничних інспекторів, 13 працівників кримінальної міліції у справах дітей, 22 члени громадських формувань.

Під час проведення заходів було перевірено 680 підоблікових – це найбільш вразлива категорія засуджених, які раніше судимі, схильні до вчинення повторних злочинів та адміністративних правопорушень, до ведення антисуспільного способу життя, до зловживання алкогольними напоями та наркотичними речовинами.
Особлива увага при проведенні заходів була спрямована на перевірку способу життя неповнолітніх засуджених, умови їх проживання, сімейне та соціальне оточення. Співробітниками правоохоронних органів були проведені профілактичні бесіди як з неповнолітніми, так і з їх батьками.

Виявлено 20 правопорушень з боку засуджених, складено адміністративні протоколи на 29 осіб. В ході проведення операції було встановлено місце перебування п’яти засуджених, які перебували в розшуку.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;The 12th Man is truly a part of the team1 in the Sugar Bowl in New Orleans.cheap ray bans

The dentist put his own son under anesthesia to remove a tooth and that’s when Jordan first admitted Jackson had touched him inappropriately.mulberry outlet york
Tents will be set up for interactive gaming between fans and musicians on D’Esposito’s GameLoud mobile games.mulberry bag outlet
During the risque fashion show (a lady wearing a blazer and tie.mulberry bags outlet
, McDermid, J.mcm bookbag

“I love it, Flood said.prada purse

Leopold arrived yesterday afternoon and was in the lineup, paired with David Savard, last night against the San Jose Sharks.borse prada outlet

The trial continues on Monday.chaussures louboutin pas cher
Then, I stopped eating a little bit and then when you do start eating everything is just piled on.mulberry uk
mcm backpack for sale

Коментарі закриті.