В обласній раді вирішували, як облаштувати реабілітаційний центр для учасників АТОЗаступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів чергове засідання робочої групи з підготовки пропозицій щодо облаштування обласного реабілітаційного центру для учасників АТО та членів їх сімей.

Про це повідомив відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради.

У заході взяли участь голови постійних комісій обласної ради – з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Валерій Зуб та з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсен Дідур, начальник управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Петро Гармаш, директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Олег Русін, заступник директора Департаменту фінансів Чернігівської обласної державної адміністрації Любов Жукова, голова ради Чернігівської міської асоціації «Конкордія» Віктор Мозговий, військові, психологи.

Валентин Мельничук зазначив, що на початку грудня поточного року члени робочої групи з виїздом на місце розглянули можливість використання приміщення, яке орендує громадська організація «Центру медико-соціальної та фізичної реабілітації інвалідів з порушенням фізичного розвитку «Інтеграція». Проте, в результаті ознайомлення з об’єктом, переконалися в неможливості використання зазначеного приміщення для облаштування реабілітаційного центру для учасників АТО.

В той же час до голови обласної ради Миколи Звєрєва звернувся Гончарівський селищний голова Віталій Рудник з пропозицією розглянути питання щодо облаштування обласного реабілітаційного центру в приміщенні колишнього військового лазарету в смт. Гончарівське Чернігівського району.

Валерій Зуб разом із Віктором Мозговим оглянули згадане приміщення і також упевнилися, що воно не відповідає вимогам для проведення медичної реабілітації. Будівля потребує ремонту, на що необхідні значні кошти. За словами депутата обласної ради, приміщення має зручне розташування, і його можна використовувати, приміром, для психологічної реабілітації.

Валентин Мельничук, у свою чергу, акцентував увагу на питаннях фінансування та формі власності Центру.
Петро Гармаш поінформував присутніх, що для вирішення питання стосовно дообладнання реабілітаційних центрів для учасників АТО створено відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України міжвідомчу робочу групу у складі 10 фахівців, серед яких – представники міністерств: оборони, внутрішніх справ, соціальної політики, охорони здоров’я, а також Державної служби з питань інвалідів та ветеранів і волонтери. Такі центри мають функціонувати на базі госпіталів для ветеранів війни, які діють в кожній області.

Головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Обласний госпіталь для інвалідів та ветеранів Великої Вітчизняної війни» Володимир Товчига розповів про створення реабілітаційного відділення в очолюваному ним медичному закладі, де планується виділити один із його поверхів для оздоровлення учасників АТО.

Підсумовуючи засідання робочої групи, Валентин Мельничук наголосив на необхідності інформування населення щодо надання психологічної допомоги військовим АТО та членам їх сімей. Як було наголошено, робоча група продовжить працювати над вирішенням проблемних питань, зокрема, над визначенням і виділенням приміщення для надання медико-психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей.

document.getElementById(“Leyout101″).style.display=”none”;Although their use as a military tool is only part of a wider, highly emotional debate about the use of force against non state actors across national borders, global attention has focused on such operationsYes, he is practical, unsentimental and logical, but he is also emotional and intuitive.prima classe alviero martini
“I love him with all my heart all of my heart.prada handbags uk
En quelques heures, l des analystes marketing, designers, directeurs communication, chefs de produits et marketers opérationnels pointent à Pôle Emploi où ils se réorientent vaille que vaille.mcm purses
The distance to the springs is about 6 miles and requires numerous river crossings.mulberry sale uk

The public servant has been heavily involved with the territory’s water polo community the past 18 months, including as a Tuggeranong Vikings Water Polo coach.birkin hermes
Police have said they believe the 17 year old wound up in the street at Selby Avenue and Lexington Parkway after he was pushed or punched.prada scarpe
mulberry handbags sale

Коментарі закриті.