МВСЗгідно розпорядження Міністра внутрішніх справ України ВіталіяЗахарченка з липня цього року в усіх підрозділах міліції проводиться позачергова атестація особового складу.

Першими її пройшли співробітники підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків. Далі поетапно ця процедура поширилася на всіх без винятку співробітників органів внутрішніх справ кожної з областей України.

І ось перевірка на профпридатність дійшла й до особового складу Управління МВС України в Чернігівській області. В присутності представника МВС України атестацію склали керівники служб та підрозділів обласної міліції. Згодом екзамен на професійну придатність складали співробітники Чернігівського міського відділу міліції.

Після триденної перевірки міліції обласного центру атестаційна комісія завітала до Козелецького районного відділу міліції. З самого ранку біля дверей актової зали вишикувалася черга зі співробітників райвідділу. Всі вони по одному запрошувалися до зали, де звітували перед комісією з п’яти чоловік-представників управлінь кадрового забезпечення та громадської безпеки, відділу внутрішньої безпеки, психологом. Кожен співробітник міліції в ході атестаційної процедури мав відповісти на питання, які стосувалися вимог чинного законодавства України, нормативних документів, переліку власних функціональних обов’язків тощо.

Результат перевірки — з 51 співробітника Козелецького райвідділу міліції професійну придатність довели 50 працівників. Одному співробітнику призначена повторна атестація у зв’язку з досягненням ним граничного віку служби в органах внутрішніх справ.

Далі атестаційна комісія вирушить до Менського та Борзнянського районних відділів міліції.

 

СЗГ УМВС України в Чернігівській області

Коментарі закриті.