«Міні» – не тому, що святкова програма була скороченою. Навпаки! Просто випускниками стали підопічні місцевого дитячого садка «Сонечко». До речі, цей заклад святкує цього року і круглу дату – 20 років від створення.

Усе було гарно і урочисто: святково прикрашена зала, чудові платтячка маленьких принцес, різнокольорові повітряні кульки і букети квітів, щасливі посмішки мам і татусів маленьких випускників.

Святкова програма «Прощавай, садок дитячий» була на диво насиченою і цікавою: вихованці «Сонечка» і віршики розповідали, і загадки розгадували, і танцювали. Допомагала їм у цьому ведуча – вихователька дитсадка і «мама» групи випускників Наталія Самусевич.

Зворушливим танцем з іграшками майбутні першокласники немов прощалися з дитсадком, залишаючи плюшевих ведмедиків та ляльок своїм меншим друзям.

Голова райдержадміністрації Валерій Щукін побажав випускникам гарно навчатися, слухати батьків, поважати дорослих і допомагати меншим. Валерій Миколайович подарував для дитячого садка набір посуду.

Благодійну фінансову допомогу для розвитку «Сонечка» надали керівництво сільгоспкооперативу «Куковицький», народний депутат України Валерій Давиденко. Ніколи не оминають увагою дитячий заклад місцеві підприємці Анжела Носенко і Марина Самосват.

На святі було багато гостей: представники відділу освіти РДА, селищний голова Роман Коваленко, завідувачі дитсадків району, депутати селищної ради, а також колишній керівник місцевої громади Галина Ларченко, стараннями якої 20 років тому було відкрито макошинський дитсадок.

Коментарі закриті.