Нещодавно на декількох інтернет-сайтах, зокрема, на etag.com.ua та olx.com.ua були розміщені оголошення наступного змісту: «Продам санаторій «Остреч» (Мена). Вартість: три мільйони доларів». Також там є опис здравниці і зазначені номери мобільних телефонів людини, яка її продає. До речі, в Інтернеті також були повідомлення про продаж санаторію «Десна» (с. Ладинка).

Знайомий попросив

Автором обох оголошень є такий собі Сергій Олександрович. Шукаємо інформацію про продавця у всесвітній мережі. Виявляється, є й інші оголошення, подані Сергієм Олександровичем. Він продає, зокрема, аеродром сільгоспавіації та м’ясокомбінат у Київській області.

На одному із сайтів Сергій Олександрович зареєстрований як ріелтор, який живе в Києві і працює на ринку нерухомості чотири роки. Телефонуємо цьому чоловіку:

– Здрастуйте, Сергію Олександровичу! Це ви давали оголошення про продаж санаторію «Остреч»?

– Так.

– Я Сергій, журналіст. Ви ріелтор?

– Ні.

– А чому тоді дали оголошення? Це ваш санаторій?

– Це не мій санаторій. Оголошення мене попросив розмістити знайомий.

– Ви можете сказати, хто саме?

– Ні, це конфіденційна інформація…

Телефонуємо директору санаторію Володимиру Борейку.

– Наскільки мені відомо, здравницю ніхто не збирається продавати, – говорить Володимир Павлович і радить звернутися до засновників санаторію.

Співзасновником «Остречі» є Асоціація «Украгромайно» Аграрного союзу України. Телефонуємо до її керівника. Генеральний директор Асоціації Богдан Магаляс запевняє, що оголошення про продаж здравниці власники не давали і продавати її не збираються.

Кому належить «Остреч»?

За інформацією райдержадміністрації, санаторій «Остреч» був зареєстрований як юридична особа 21 лютого 2001 року. Відповідно до Установчого договору та Статуту засновниками санаторію виступили 23 колективні сільськогосподарські підприємства району, Чернігівське підприємство «Агрошляхбуд» та обласна рада колективних сільськогосподарських підприємств.

Чернігівський обласний союз сільгосппідприємств, який є правонаступником обласної ради сільгосппідприємств, 2008 року відступив свою частку в статутному капіталі санаторію Всеукраїнському союзу сільгосппідприємств, який згодом був перейменований в Аграрний союз України.

Протягом 2010 року правонаступники сільгосппідприємств, які були засновниками Менського санаторію «Остреч», та правонаступник «Агрошляхбуду» відступили свої частки товариству «Сільгоспздравниця».

На сьогоднішній день санаторій має двох власників: Асоціація «Украгромайно» та ТОВ «Сільгоспздравниця».

Також в райдержадміністрації повідомили, що власників санаторію неодноразово намагалися встановити в судах. На даний час в суді вирішується питання про наявність державної частки у статутному капіталі санаторію «Остреч». Позов подала прокуратура Чернігівської області в інтересах регіонального відділення Фонду держмайна України по Чернігівській області.

Публікації до теми:

Санаторій “Остреч” продають за 3 мільйона доларів?

Коментарі закриті.